Náš tým

Tým trenérů plavání

MGR. ONDRA KYSELA

Trenér skupinového a individuálního plavání pro dospělé a děti od předškolního věku. Ondra vystudoval Pedagogickou fakultu UK, obor Učitelství pro střední školy (základy společenských věd – tělesná výchova). Je držitelem osvědčení Cvičitel plavání III. třídy, Trenér plavání III. třídy, Trenér triatlonu III. třídy, Vodní záchranář a plavčík, Masér pro sportovní a relaxační masáž, Instruktor lyžování. Ve svém volném čase se věnuje triatlonu a futsalu. V Žabičce působí od roku 2009.

MGR. IVAN SACHA

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Ivan je absolventem magisterského studia Pedf UK, obor Učitelství pro střední školy (základy společenských věd - tělesná výchova). Mimo jiné je také držitelem osvědčení Cvičitel plavání II. třídy, Instruktor školního lyžování a mnohých dalších. Jeho zkušenosti s výukou plavání jsou spojeny také s pedagogickou fakultou, kde působil jako cvičitel plavání dětí I.stupně ZŠ a jako instruktor v plavecké škole při katedře tělesné výchovy. Aktivně se také účastnil závodů vysokoškolské plavecké ligy. Ve svém volném čase se věnuje fotbalu i dalším sportům. V Žabičce působí od roku 2013.

MGR. JAN IMLAUF

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Absolvent Pedagogické fakulty UK v Praze, obor Učitelství pro střední školy – Tělesná výchova a základy společenských věd. Držitel osvědčení Cvičitel plavání II. Třídy, instruktor lyžování a snowboardingu, plavčík, instruktor fitness a dalších. Ve volném čase se věnuje lednímu hokeji a Crossfitu. V Žabičce se s Honzou můžete potkávat od září 2021.

PHDR. MARTIN MEJZR

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Absolvent Pedagogické fakulty UK v Praze, obor Učitelství pro střední školy (biologie - tělesná výchova). Martin je držitelem osvědčení Instruktor fitcentra, Instruktor lyžování a kvalifikačního průkazu Plavčík. Ve svém volném čase se věnuje plavání, běhu, futsalu či fotografování. V plavecké škole Žabička působí od roku 2010.

VOJTĚCH ŘÍHA

Vojta je novým členem týmu, který vede skupinové a individuální tréninkové lekce plavání pro dospělé a děti předškolního věku. Na bazénu se s ním mimo jiné můžete potkat jako s certifikovaným plavčíkem, který dohlíží na bezpečný provoz vodního i saunového světa. Vojta je skvělým obojživelníkem. Kromě plavání dělá již 14 let atletiku na poloprofesionální úrovni, s nemálo úspěchy. Mezi ně patří například 1. místo ve skoku vysokém na Mistrovství Evropy družstev z roku 2018, či je vícemistrem republiky v roce 2021 ve stejné disciplíně.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se předem seznámil/a s přesnými podmínkami zpracování osobních údajů správcem tak jsou uvedeny ZDE a byl/a o rozsahu a způsobu zpracování, jakož i o svých právech, které pro mě ze zpracování vyplývají, správcem řádně informován/a. Souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby odvolání souhlasu nebo jiného zániku oprávnění ke zpracování osobních údajů.

povinné položky

Nahoru