DALŠÍ AKTIVITY

  1. LETNÍ AKTIVITY
  2. SPORT & WELLNESS

1. LETNÍ AKTIVITY

Příměstské tábory

V letních měsících, kdy kurzy plavání neprobíhají, nabízíme příměstské tábory pro větší i menší děti. Příměstský tábor probíhá vždy ve všední dny od rána do cca 17. hodiny a pro děti je připravený obsáhlý program zahrnující nejen plavání, ale i sportovní aktivity, výtvarné činnosti a dovednostní hry.

Pobyt pro rodiny s dětmi

Nejen pro naše klienty, ale i pro širokou veřejnost, pořádáme každé léto pobytovou akci mimo Prahu. V rámci pobytů jsme již navštívily například horský hotýlek Kladenka, nebo wellness penzion Medličky na Vysočině. Program pobytu obsahuje sportovní aktivity, tvořivé aktivity, dovednostní hry a je obohacen i o lekce plavání. Do programu se mohou zapojit všechny děti – mladší s asistencí rodiče, nebo i samotní rodiče.

Sportovní soustředění pro starší děti

Pro pokročilé a nejstarší plavce každý rok naši trenéři organizují sportovní soustředění, které obsahuje nejen každodenní plavání, ale i spoustu dalších sportovních aktivit. Zatím všechny ročníky soustředění probíhaly ve Sportovním areálu Nymburk, které disponuje několika druhy hřišť, tělocvičnami, bazénem i saunou.

2. SPORT & WELLNESS

V areálu Infinit Step si můžete aktivně zasportovat nebo zažít příjemnou relaxaci.

K dispozici tu pro vás je:

·       3 vnitřní kurty na tenis (v létě venkovní)

·       12 badmintonových kurtů

·       3 klimatizované squashové kurty

Pro zájemce jsou k dispozici služby tenisových trenérů, zapůjčení i prodej tenisového, squashového a badmintonového vybavení, možnost pravidelných her pomocí permanentky či pořádání turnajů. Více informacích o sportovištích a aktuální ceník naleznete zde.

Vodní svět

Ve Vodním světě Infinit můžete využít 25 metrový plavecký bazén s jednou plaveckou dráhou (13:00-19:40 využívanou pro kurzy plavání) s relaxační částí, kojenecký bazén, Whirlpool, parní lázeň s vonnými esencemi.

Více o Vodním světe naleznete zde.

Saunový svět

V saunovém světě naleznete 6 druhů saun. Nachází se zde 2 vnitřní a 4 venkovní sauny:

·       Klasickou finskou saunu

·       Solnou saunu

·       Medovou saunu s parním nárazem

·       Tichou finskou krbovou saunu

·       Selský saunový dům

·       Bylinkovou saunu

Ke zchlazení je dispozici ochlazovna se sprchami, ledem, mlžením nebo venkovní ledový bazének. K dispozici jsou zde také dvě relaxační místnosti. Osvěžení a občerstvení lze zakoupit na baru.

Více o saunovém světe naleznete zde.

Nahoru