O NÁS

Původní Plavecká škola Žabička, která vznikla v roce 2007, se zaměřuje na výuku plavání kojenců, batolat a dětí předškolního i školního věku. Od roku 2023 Žabička mění svou kompletní vizáž a vystupuje pod názvem ZONA V POHYBU. Tento krok souvisí s přesunutím části aktivit na novou pobočku, kde se nabídka rozšiřuje o kurzy cvičení kojenců, batolat a dětí předškolního i školního věku a kavárnu s dětskou hernou.

Kde plaveme

Pokročilé kurzy plavání starších dětí probíhají ve Vodním světě Infinit ve sportovním areálu Infinit Step, jehož součástí je plavecký bazén (25m) s relaxační částí, parní lázeň a sauna. Více informací o Vodním a saunovém světě naleznete zde.

Bazény Vodního světa Infinit Step jsou výjimečné svou čistotou a zázemím. Voda je udržována v co nejvyšší kvalitě s ohledem na stálou přítomnost dětí a prochází neustálou kontrolou. Kurzy plavání probíhají v dráze velkého bazénu

Naše zázemí

Prostředí Sportcentra je přizpůsobeno na provoz plaveckých kurzů. Před i po plavání mohou rodiče využít posezení v kavárně Dobrý pocit, která se nachází přímo v areálu a nabízí mimo výborné kávy také zákusky, slané snacky, polévky a teplé pokrmy. Součástí kavárny je dětský koutek, u kterého se nachází i mikrovlnná trouba pro přihřátí případného občerstvení pro nejmenší sourozence.

Náš tým

V našem týmu najdete mladé, kreativní lidi, kteří jsou aktivními sportovci i mimo své pracovní nasazení. Celý tým je odborně proškolen, disponuje řadou akreditovaných kurzů MŠMT a jejich posláním je předávat vašim dětem profesní zkušenosti v oboru plavání dětí na co nejvyšší úrovni.

Trenéři plavání

Kurzy plavání a cvičení pro děti od 6 měsíců probíhající na pobočce Praha - Kbely naleznete zde.

Návštěva kurzu mimo lekce

Pokud si chcete před přihlášením do kurzu vyzkoušet prostředí, kde budete plavat, můžete Vodní svět Infinit navštívit každý den od 7 do 23 hodin.

Ve Vodním světě je každý všední den v čase 7:00-19:40 omezena jedna plavecká dráha z důvodu probíhajících kurzů plavání a individuálních lekcí.

Fotogalerie

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se předem seznámil/a s přesnými podmínkami zpracování osobních údajů správcem tak jsou uvedeny ZDE a byl/a o rozsahu a způsobu zpracování, jakož i o svých právech, které pro mě ze zpracování vyplývají, správcem řádně informován/a. Souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby odvolání souhlasu nebo jiného zániku oprávnění ke zpracování osobních údajů.

povinné položky

Nahoru